AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST

Poskytujeme kompletní servis potřebný pro příjemné, funkční a čisté prostředí, ve kterém žijete nebo pracujete. Pilířem našich služeb je úklid pro firmy, bytové domy a to jak vnitřních tak venkovních prostor. Provádíme také údržbu zeleně a související zahradnické práce. S ohledem na rozšiřující se okruh našich zákazníků, pečlivě vybíráme nové kolegy, kteří by mohli obohatit náš sehraný tým. Níže jsou uvedeny aktuální výzvy a pokud hledáte stabilní práci ve firmě, které záleží na kvalitě odvedené práce a spokojenosti všech zúčastněných, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pracovník úklidu:
pro nově sjednané zakázky hledáme pečlivé a svědomité jedince, kteří dokáží přijmout vysoký standard našich služeb a nepolevit ani po mnoha měsících práce na stejném pracovišti.
Pracovní náplň:
- strojové mytí podlah s ručním dočištěním
- denní úklid kancelářských prostor
Nabízíme vyšší ohodnocení než je obvyklé, stabilní pracovní kolektiv a zázemí fungující společnosti.
Místo výkonu Práce: Praha
.

Zahradník:
pro náš stále se rozšiřující tým hledáme další ochotné, spolehlivé, pracovité a sympatické členy se zájmem o manuální práci venku v přírodě. Výsledky práce vidíte na této pozici takřka ihned a proto radost z dobře odvedené práce patří u nás ke každodenním prožitkům.
Pracovní náplň:
- sekání trávy, zástřih keřů, vertikutace, pletí, hnojení, doplňování mulčovací kůry, zálivka
- v zimě pak odklízení sněhu, čištění garáží apod.
Nabízíme práci po celý rok bez ohledu na roční období.
Místo výkonu Práce: Praha

 

Údržbář:
s ohledem na náš nepřetržitý havarijní dispečink nabízíme možnost uplatnění flexibilně laděným jedincům, kteří přijmou výzvu v podobě velmi rozmanité práce, jakou údržba objektů bezpochyby je. Vyžadujeme reprezentativní vystupování, schopnost komunikovat a řešit pracovní úkoly pod tlakem a stresem výjezdu k často velmi komplikovaným událostem. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a zázemí prosperující společnosti.

V případě pokud by Vás zaujala některá z výše uvedených pozic, neváhejte nám zaslat svůj životopis na adresu: info@stephanos.cz

galerie objektů v naší péči

náš systém spolupráce

zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi a služby nastavujeme podle potřeb jednotlivých klientů.

čtěte více..

kontakty

sídlo společnosti:
Facility Online s.r.o.
Opletalova 917/9
110 00, Praha 1
IČ: 022 24 801, DIČ: CZ02224801

provozovna společnosti:
Nad Kazankou 172/57
171 00, Praha 7 - Troja

info@stephanos.cz
+420 283 881 866
+420 776 767 767

zákaznický servis: system.stephanos.cz